Als Variante hier mit schwarzem Hintergrund.
Datum start: 16-05-2013
Datum einde: 30-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Prinzip wie bei meinem vorigen Logo. Etwas dominantere Initialen.
Die Initialen "b" und "r" bilden in Kombination eine rote Vogelsilhouette.
Kann so hervorragend als Bildlogo verwendet werden.
Funktioniert auch genau so negativ auf schwarzem Hintergrund.
Level Meter in Form einer Vogelsilhouette.
Play, Stop, Rec Buttons - die Farbe der ist natürlich veränderbar.
Reduziert und einprägsam. Die Rundungen des "B" stellen eine Vogelsilhouette dar. Dieses "B" kann hervorragend auch einzeln mit hohem Wiedererkennungswert verwendet werden.
Auch eher schlicht - der rote i-Punkt soll eine Aufnahmetaste symbolisieren.
Ganz schlicht in den Farben weiß, grau, schwarz. Eine Vogelsilhouette kann ich auf Wunsch noch integrieren.
België
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International








